Ügynökségünk 2018-ban alakult, KKV-knak segít szorosabb kapcsolatot kialakítani ügyfeleikkel. Célunk, hogy emberközpontúbbá tegyük a vállalkozásokat, és hosszútávú vevőkapcsolatokra összpontosanak a rövid távú profitmaximalizálás helyett.

Ezt szolgáló eszközeink a márka stratégia tervezés, az arculat tervezés és a web design. UX/ UI designert keresünk, aki projekt alapon tudja segíteni csapatunk munkáját. Nem egy egyszerű tranzakcionális megbízásról van szó, olyan illetőt keresünk, aki azonosul célunkkal és értékeinkkel, és bár külsősként, de része lesz a csapatunknak.

Az idei évben minőségben, és nem mennyiségben szeretnénk növekedni. Ehhez fontos egyik oldalról, hogy minél érdekesebb és összetettebb feladatokat oldjunk meg a megfelelő ügyfeleknek - ezt a részét mi biztosítjuk - másik oldalról, hogy minél specializáltabb tudással tudjuk ezeket a problémákat megoldani – utóbbihoz van szükségünk rád!

Ügyfeleink számos iparágból és országból valók, ami közös bennük, hogy valamilyen módon szeretnék erősíteni a kapcsolatot vevőikkel. Korábbi munkáinkat itt tudod megnézni.
Idén még többizgalmas, nemzetközi projektet tervezünk megvalósítani.

Amit tőled várunk

  • Legalább 2 év UX/UI szakmai tapasztalat
  • Légy főállású freelancer és számlaképes vállalkozó
  • Tudj megfelelő mennyiségű és minőségű input alapján önállóan dolgozni, illetve, amennyiben hiányosnak érzed az információt, tudj kérdezni
  • Akarj és tudj folyamatosan fejlődni
  • Szeress és tudj csapatban dolgozni
  • Hosszú távú együttműködéssel számolj
  • Budapesti tartózkodási hely - örülnénk neki, ha egy-egy projekt időtartama alatt heti 1-2 alkalommal bejárnál hozzánk az irodába
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli szakmai angol tudás (előfordulhat, hogy részt kell venned megbeszélésen külföldi ügyféllel)
  • Hozzáférés a releváns szoftverekhez (Adobe XD, Figma, esetleg Adobe Illustrator)
  • Használd a meglévő informatikai rendszereinket (Trello, Slack, Onedrive)

Feladataid

Ügyfél inputok / kutatások / stratégia alapján...

  • User journey tervezése
  • Információs architektúra tervezése
  • Wireframe-ek tervezése

Kreatív koncepció alapján...

  • UI tervezése
  • Design system kialakítása

Folyamatos egyeztetés a csapat többi tagjával

Amit nyújtunk

  • Kicsi, közvetlen, fiatal csapat, akik szeretnének tudást megosztani és tanulni
  • Izgalmas, magyar és nemzetközi projektek
  • Profi kommunikáció és projekt menedzsment
  • Rendszerezett, átlátható, jól definiált munkafolyamatok
  • Íróasztal egy belvárosi irodában (projektek időtartama alatt, heti néhány alkalommal) + korlátlan kávé és teafogyasztás
  • Kompenzáció projekt alapon - referencia órabér: 5000 Ft

Érdekel? Jelentkezz!

Ha felkeltettük az érdeklődésed, az alábbi email címen várjuk jelentkezésed

  • portfólióval
  • önéletrajzzal
  • bármi egyébbel kiegészítve, ami segít, hogy teljesebb képet kapjunk rólad

hello@tasnadi.net